VODICE

Festival plesa 17.09. - 19.09. 2021.

Vodice su jedno od najpoznatijih turističkih odredišta Srednje Dalmacije.
Ovaj prekrasan kameni grad bio je nastanjen još u antičko doba i poznat pod imenom Arausa. Vodičke plaže su sjajno mjesto za cjelodnevni boravak, prepune zabave i događanja. Ovdje vam zasigurno neće biti dosadno jer samo da prošetate dugačkim plažama koje se protežu duž cijele obale

VODICESMJEŠTAJ

SMJEŠTAJ ZA UČESNIKE FESTIVALA

Svi učesnici bit će smješteni u The Movie Resort Aparthotel ***

UVJETI FESTIVALA

PRIJAVA ZA FESTIVAL PJESME I PLESA U VODICAMA

Dragi prijatelji:

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da se prijavite i učestvujete na Festivalu pjesme i plesa koji će se održati od 17.09 – 19.09. 2021. u Vodicama. Vjerujemo da čete biti naši gosti i nastaviti tradiciju održavanja festivala pjesme, plesa i druženja

Pozivamo vas da se prijavite i pošaljete vašu kratku biografiju društva na naš mail; info@udrugasjaj.hr

PROPOZICIJE UČESNIKA:

Pravo na prijavu na Festival imaju grupe iz Europe i cijelog svijeta koji/e svoje izvođenje, muziku ili umjetnost prepoznaju kao onu koja pripada svima, koja pripada održavanju tradicije jer i ovogodišnji Festival će svoj koncept prilagoditi vama.

PRAVILA:

Festivak nije natjecateljskog karaktera i na festivalu mogu sudjelovati folklorne skupine, plesne skupine, suvremene plesne skupine, vokalne skupine, instrumentalne skupine i solisti, kao i grupe i izvođači iz drugih umjetničkih stilova.

Broj sudionika je ograničen – 5 grupa

Broj učesnika je ograničen zbog smještaja. Svaka grupa se može sastojati od najviše 50 članova, uključujući plesače, menadžere i glazbenike

Nema starosne granice

Grupa mora pripremiti 1 točku u trajanju od 8 – 10 minuta s orkestrom ili USB-om.

 

USLOVI ZA PRIJAVU:

Uz prijavu na Festival, neophodno je priložiti 2. – 4. fotografije u visokoj rezoluciji, minimum 1 MB, kao i tehnički zadovoljavajući video snimak nastupa s kojim se prijavljujete na festival.

Kratka biografija grupe, do 3 000 znakova

Sve grupe moraju imati vlastiti prijevoz za dolazak i odlazak

Sve grupe koje budu izabrane za učestvovanje na Festivalu osobno ćemo obavijestiti


Osobna odgovornost i zdravstveno osiguranje su u okviru obaveza grupe

Za sva pitanja obratite se direktno organizatoru na mail: info@udrugasjaj.hr

Sve detaljne informacije bit će dostavljene nakon vaše potvrde o sudjelovanju.

PARTICIPACIJA :

  390,00 kn po osobi

na bazi 2 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

585,00 kn po osobi

na bazi 3 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

U cijenu je uračunata boravišna pristojba

Doplata za jednokrevetnu sobu je 90,00 kn po danu

Svi obroci su na bazi bogatog švedskog stola

PLAĆANJE:

30 % za prijavu učesnika na žiro račun organizatora Festivala, a ostatak na rate po dogovoru, s time da 10 dana prije Festivala cijeli iznos mora biti uplaćen.

Uplaćeni iznos za prijavu u slućaju odustajanje sa ne vrača.

Grupe ostvaruju na 23 učesnika 1 mjesto gratis
Mogućnost više dana boravka uz dogovor.

 
Organizator zadržava pravo promjena u programu Festivala 

PROGRAM

Dan 1 : 17.09.2021.

13,00 h – Doček dobrodošlice i smještaj u sobe,

               odmor i slobodno vrijeme

19,00 – 21,00 h – Večera

21,00 h – Sastanak s predstavnicima grupa

21.00 h – Slobodno vreme

Dan 2 : 18.09.2021.

07.00 – 09.00 h – Doručak 

09,15 – 10,30 h – Radionica za učesnike                                                Festivala – linijski ples ili ples                                    od grupe sudionika Festivala

10,30 – 15,00 h – Slobodno vrijeme

16,30 – 20,00 h – Festival i nastup

20.00 – 21,00 h – Večera

21.00 h – Druženje

Dan 3 : 19.09.2021.

07.00 – 09.00 h – Doručak

09.00 – 11.00 h – Odjava iz hotela

IZLETI U BLIZINI

NACIONALNI PARK KRKA

Boravak u Šibeniku nije potpun bez izleta u spektakularni Nacionalni park Krka. Ne propustite posjetiti Skradinski Buk, prelijevanje sedam slapova na rijeci Krki koje ostavlja bez daha. Ta prostrana riznica nudi i razbacane staze u prirodi za istraživanje. S više od 200 vrsta ptica, uključujući nekoliko vrsta orlova i sokolova i više od 800 vrsta biljaka park je raj za ljubitelje prirode. Amadria Park nudi izlet na kojemu se može posjetiti Krka

NACIONALNI PARK KORNATI

U Nacionalnom parku Kornati pronaći ćete iznimnu pregršt prirodnih ljepota. Kornati, morski raj sastavljen od 89 otoka, hridi i grebena, dom je brojnim vrstama biljaka i životinja uključujući približno 850 morskih životinjskih vrsta. Prisutnost kamenih suhozida i maslinika svjedoči o povijesnoj važnosti poljoprivrede za ovaj kraj. Otoke je najbolje posjetiti izletom brodom. 

OTOK ZLARIN

Otkrijte tajne Zlarina. Poznat je kao „zeleni otok“, a pristup automobilima zabranjen je kako bi se očuvale prirodne ljepote. Naziva ga se i „koraljnim otokom“, a posjetitelji ondje mogu vidjeti vrijedni crveni koralj po kojem je Zlarin poznat još od 15. stoljeća. Budući da je izlov koralja sada ograničen, otočani posjetiteljima demonstriraju izradu nakita od koralja. Prekrasne bijele i crvene koralje možete razgledati u muzeju Zlarinka.

Ispunjavanjem pristupnice potvrđujem da sam suglasan/a da se moji osobni podaci prikupe i obrađuju isključivo u svrhu kontakta za koju su i prikupljeni. Da dani osobni podaci neće biti proslijeđeni trećim osobama bez moje daljnje privole i da će biti čuvani na siguran način sukladno zahtjevima Uredbe te da prihvaćam sve uvjete festivala.