TRIBUNJ

Ljetovanje od 16.09. - 30.09. 2021.

Samo nekoliko kilometara pokraj Vodica, nalazi se malo mjesto Tribunj koje je pravi dragulj i svakako ga morate posjetiti. Tribunj je slikovito malo ribarsko mjesto koje se danas uglavnom bavi turizmom, s prekrasnim starim kućama na otočiću koji je kamenim mostom spojen s kopnom.

TRIBUNJSMJEŠTAJ

SMJEŠTAJ ZA TURISTE

The Movie Resort Aparthotel 3* je moderan tematski hotel smješten na samoj obali Jadranskog mora sa vlastitom šljunčanom plažom u mirnom predjelu Tribunja

UVJETI I PRIJAVA

PRIJAVA ZA LJETOVANJE

Dragi prijatelji:

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da se prijavite i boravite u našem predivnom malom hotelu u kojoj vlada obiteljska atmosfera. U podsezoni od 16.09. – 30.09. spustili smo cijene za Vas kako bi po sniženim cijenama posjetili naš hotel. Vjerujemo da ćete biti naši gosti i zaljubiti se u naš mali hotel u predivnom Tribnju

Pozivamo vas da se prijavite i pošaljete upit na naš mail; info@udrugasjaj.hr

PARTICIPACIJA :

195,00 kn po osobi

na bazi polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

585,00 kn po osobi

na bazi 3 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

1.170,00 kn po osobi

na bazi 6 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

U cijenu je uračunata boravišna pristojba

Doplata za jednokrevetnu sobu je 100,00 kn po danu

Svi obroci su na bazi bogatog švedskog stola

PLAĆANJE:

30 % kod prijave na žiro račun organizatora, a ostatak na rate po dogovoru ili na recepciji kod dolaska u hotel

Uplaćeni iznos za prijavu u slućaju odustajanje sa ne vrača.

IZLETI U BLIZINI

NACIONALNI PARK KRKA

Boravak u Šibeniku nije potpun bez izleta u spektakularni Nacionalni park Krka. Ne propustite posjetiti Skradinski Buk, prelijevanje sedam slapova na rijeci Krki koje ostavlja bez daha. Ta prostrana riznica nudi i razbacane staze u prirodi za istraživanje. S više od 200 vrsta ptica, uključujući nekoliko vrsta orlova i sokolova i više od 800 vrsta biljaka park je raj za ljubitelje prirode. Amadria Park nudi izlet na kojemu se može posjetiti Krka

NACIONALNI PARK KORNATI

U Nacionalnom parku Kornati pronaći ćete iznimnu pregršt prirodnih ljepota. Kornati, morski raj sastavljen od 89 otoka, hridi i grebena, dom je brojnim vrstama biljaka i životinja uključujući približno 850 morskih životinjskih vrsta. Prisutnost kamenih suhozida i maslinika svjedoči o povijesnoj važnosti poljoprivrede za ovaj kraj. Otoke je najbolje posjetiti izletom brodom.

OTOK ZLARIN

Otkrijte tajne Zlarina. Poznat je kao „zeleni otok“, a pristup automobilima zabranjen je kako bi se očuvale prirodne ljepote. Naziva ga se i „koraljnim otokom“, a posjetitelji ondje mogu vidjeti vrijedni crveni koralj po kojem je Zlarin poznat još od 15. stoljeća. Budući da je izlov koralja sada ograničen, otočani posjetiteljima demonstriraju izradu nakita od koralja. Prekrasne bijele i crvene koralje možete razgledati u muzeju Zlarinka.

Ispunjavanjem pristupnice potvrđujem da sam suglasan/a da se moji osobni podaci prikupe i obrađuju isključivo u svrhu kontakta za koju su i prikupljeni. Da dani osobni podaci neće biti proslijeđeni trećim osobama bez moje daljnje privole i da će biti čuvani na siguran način sukladno zahtjevima Uredbe te da prihvaćam sve uvjete festivala.