STUBIČKE TOPLICE

FESTIVAL PLESA I PJESME 20.03 - 23.03. 2020.

Stubičke Toplice mirna su oaza zdravlja i rehabilitacije s ljekovitim termalnim vrelima koja su u upotrebi još od rimskih vremena.

Na sjevernoj padini Medvednice, samo 40 km od Zagreba, smjestilo se mjesto zdravlja i lječilišnog turizma – Stubičke Toplice. Bogatstvo Stubičkih Toplica jest ljekovita termalna voda čija temperatura na izvoru iznosi 43-69,5 °C.

STUBIČKE TOPLICEHOTEL MATIJA GUBEC

SMJEŠTAJ ZA SUDIONIKE FESTIVALA

Svi sudionici festivala bit će smješteni u hotelu Matija Gubec

HOTEL OKOLINA

SOBE

UVJETI FESTIVALA

PRIJAVA ZA FESTIVAL PJESME I PLESA

Dragi prijatelji:

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da se prijavite i učestvujete na Festivalu pjesme i plesa koji će se održati od 20.03. – 23.03. 2020. u Stubičkim toplicama. Vjerujemo da čete biti naši gosti i nastaviti tradiciju održavanja festivala pjesme, plesa i druženja

Pozivamo vas da se prijavite i pošaljete vašu kratku biografiju društva na naš mail; info@udrugasjaj.hr

PROPOZICIJE UČESNIKA:

Pravo na prijavu na Festival imaju grupe iz Europe i cijelog svijeta koji/e svoje izvođenje, muziku ili umjetnost prepoznaju kao onu koja pripada svima, koja pripada održavanju tradicije jer i ovogodišnji Festival će svoj koncept prilagoditi vama.

PRAVILA:

Festival nije natjecateljskog karaktera i na festivalu mogu sudjelovati folklorne skupine, plesne skupine, suvremene plesne skupine, vokalne skupine, instrumentalne skupine i solisti, kao i grupe i izvođači iz drugih umjetničkih stilova.

Broj sudionika je ograničen – 6 grupa

Broj učesnika nije ograničen. Svaka grupa se može sastojati od najviše 50 članova, uključujući plesače, menadžere i glazbenike

Nema starosne granice

Grupa mora pripremiti najmanje 2 plesne točke, sveukupni program 10 – 15 minuta svaki s orkestrom ili USB-om. Predstave će biti u večernjim satima, tako da možete planirati dan unaprijed i iskoristiti ga za posjet povijesnom dijelu grada.

Svaka grupa ima pravo ponesti nacionalnu zastavu svoje zemlje

Pokloni i diplome za učesnike su osigurani od strane organizatora

USLOVI ZA PRIJAVU:

Uz prijavu na Festival, neophodno je priložiti 2. – 4. fotografije u visokoj rezoluciji, minimum 1 MB, kao i tehnički zadovoljavajući video snimak nastupa s kojim se prijavljujete na festival.

Kratka biografija grupe, do 3 000 znakova

Sve grupe moraju imati vlastiti prijevoz za dolazak i odlazak

Aplikacije koje ne budu popunjene u skladu sa zahtjevima neće biti uzete u razmatranje

Sve grupe koje budu izabrane za učestvovanje na Festivalu osobno ćemo obavijestiti

Osobna odgovornost i zdravstveno osiguranje su u okviru obaveza grupe

Za sva pitanja obratite se direktno organizatoru na mail: info@udrugasjaj.hr

Sve detaljne informacije bit će dostavljene nakon vaše potvrde o sudjelovanju.

PARTICIPACIJA :

855,00 kn – 114 E po osobi

na bazi 3 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

1.140,00 kn – 152 E po osobi

na bazi 4 polupansiona, doručak – večera u dvokrevetnim sobama

U cijenu je uračunata boravišna pristojba

Neograničeno korištenje saune, unutarnjih i vanjskih bazena, besplatni WiFi i parkiranje

Doplata za jednokrevetnu sobu je 18 E po danu

Svi obroci su na bazi bogatog švedskog stola

PLAĆANJE:

25 % za prijavu učesnika na žiro račun organizatora Festivala, a ostatak na rate po dogovoru, s time da 10 dana prije Festivala cijeli iznos mora biti uplaćen.

Uplaćeni iznos za prijavu u slućaju odustajanje sa ne vrača.
Zbog velikog interesa prijave do 15. 01. 2020. ostvaruju na 23 učesnika 1 mjesto gratis
Mogućnost više dana boravka uz dogovor.
Organizator zadržava pravo promjena u programu Festivala

Dan 1 : 20.03.2020.

13,00 h – Doček dobrodošlice i smještaj u sobe,

odmor i slobodno vrijeme

19,00 – 21,00 h – Večera

21,00 h – Sastanak s predstavnicima grupa

21.00 h – Slobodno vreme

Dan 2 : 21.03.2020.

07.00 – 09.00 h – Doručak

09,15 – 10,30 h – Radionica za učesnike Festivala –                              linijski ples ili ples od grupa                                       sudionika Festivala

11,00 – 19,00 h – Izlet po izboru, (nije u cijeni) ili                              kupanje

19,00 – 21,00 h – Večera

21.00 h – Druženje učesnika uz glazbu

Dan 3 : 22.03.2020.

10,30 – 18,30 h – Slobodno vrijeme

19,00 – 20,00 h – Večera

20.30 h – Festival i nastup

22.00 h – Druženje

Dan 4 : 23.03.2020.

09.00 – 11.00 h – Odjava iz hotela

Ispunjavanjem pristupnice potvrđujem da sam suglasan/a da se moji osobni podaci prikupe i obrađuju isključivo u svrhu kontakta za koju su i prikupljeni. Da dani osobni podaci neće biti proslijeđeni trećim osobama bez moje daljnje privole i da će biti čuvani na siguran način sukladno zahtjevima Uredbe te da prihvaćam sve uvjete festivala.